Gratis Liwwerung um Festland Frankräich
Gratis Liwwerung um Festland Frankräich
Kuerf 0
D-LINK MINI GBIC 1000BASE-SX (LC) SFP CONNECTOR - MULTIMODE DISTANCE BIS 550M DEM-311GT
D-LINK

D-LINK MINI GBIC 1000BASE-SX (LC) SFP CONNECTOR - MULTIMODE DISTANCE BIS 550M DEM-311GT

Regelméisseg Präis € 82,04 € 54,55 Eenheet Präis vun
Steieren abegraff. Versandkäschten berechent beim Kassen.

Ref. Hiersteller: DEM-311GT

EAN Code: 0790069248153

D-Link DEM 311GT - SFP Transceiver Modul (Mini-GBIC) - GigE

Apparat Typ:

SFP Transceiver Modul (Mini-GBIC) - LC Multi-Modus

Format:

Plug-in Modul

Verkabelungstyp:

1000Base-SX

Datenübertragungsquote:

1 Gbits / s

Liicht Wellelängt:

850 nm

Date Link Protokoll:

GigE

Max Transfert Distanz :

550 m

Gemaach fir:

D-Link Data Center 10; DES 12XX, 30XX; DGS 12XX, 3100,32XX, 33XX, 3630; DWS 3024; DXS 1100,1210,3400,3600; L2 + Gigabit Wireless Switch; Web Smart DES-1228,1252, DGS- 1216,1224,1248, DXS-1210-12; xStack DES-3526,3528,3552,3828,3852, DGS-3426,3427,3450,3612,3627,3650, DXS-3326,3350