Gratis Liwwerung um Festland Frankräich
Gratis Liwwerung um Festland Frankräich
Kuerf 0
D-LINK 1000BASE-T BIS FIBER 1000BASE-LX NËMMEN-MODE MEDIA CONVERTER SC DMC-810SC / E CONNECTORS
D-LINK

D-LINK 1000BASE-T BIS FIBER 1000BASE-LX NËMMEN-MODE MEDIA CONVERTER SC DMC-810SC / E CONNECTORS

Regelméisseg Präis € 361,77 Reduzéiert Präis € 395,90 Eenheet Präis vun
Steieren abegraff. Versandkäschten berechent beim Kassen.

D-Link DMC 810SC - Fiber Optic Media Converter - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-T - RJ-45 / Single Mode SC - bis zu 10 km

EAN Code:

0790069241727

Hiersteller Garantie:

24 Méint zréck an Workshop Garantie

 allgemeng

Apparat Gerät:

Fiber Optic Media Converter

Format:

extern

 Netzwierker

Konnektivitéit Technologie:

Diskussioun

Verkabelungstyp:

1000Base-LX, 1000Base-T

Datelink Protokoll:

GigE

Datentransfer Taux:

1000 Mbits / s

Max Transfert Distanz:

10 km

Status Indicateuren:

Kraaft, Link / Aktivitéit

Funktiounen:

Autodetektioun mam Apparat, automatesch Verhandlungen

 Extensioun / Konnektivitéit

Schnëttplazen:

1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 weiblech
1 x Ethernet 1000Base-LX - SC Single-Mode Weiblech x 2

 verschidde

Konformitéit Standarden:

FFC Klass B, C-Tick, VCCI Klass B ITE guttgeheescht

 Fourniture

Power Gerät:

Extern Netzadapter

 Dimensiounen a Gewiicht

Breet: 8.8 cm

Déift: 12cm

Héicht: 2.5cm

 Ëmweltcharakteristiken

Minimum Betribssystemer Temperatur: 0 ° C

Maximal Betribstemperatur: 40 ° C

Betribssystemer Fiichtegkeet: 10 - 90%